O projekte

Život so zmyslom chce byť kanálom, cez ktorý by sme radi svetu komunikovali svoje myšlienky, zamyslenia, zážitky a skúsenosti z toho, čo viera v Boha prináša a môže prinášať. Chceme ukázať, že život kresťana nie je nudný a už vôbec nie zastaralý. A okrem toho hovoriť otvorene o cirkvi, spoločenstve a službe.

Autori

 

Emil Hankovský

Som Emil, mám 25 rokov, som ženatý, mám syna a pochádzam z malej dedinky Lukavica pri Bardejove. Štúdium evanjelickej teológie som ukončil na EBF UK v Bratislave. Momentálne slúžim ako evanjelický kaplán v okrese Prievidza. Zaujímam sa o službu všetkým generáciám, ekuménu a praktickú teológiu. Rád fotím, čítam a sledujem dobré seriály. E-mail: hankovsky@sozmyslom.com

Samuel Velebír

Volám sa Samuel. Mám 26 rokov a spolu s manželkou pracujeme ako duchovní v evanjelickej cirkvi a. v., v tomto čase v Novohrade. Evanjelickú teológiu som študoval v Bratislave a v Prahe. Školu som ukončil v roku 2017. Zameriavam sa na prácu s mládežou a s mládežníckymi tímami.

Martin Kmec 

Mám 24 rokov, vyrastal som v malej dedinke pri Bardejove. Som ženatý, študujem evanjelickú teológiu v Bratislave. Jeden rok som študoval v Lipsku (Nemecko). Práca s dorastom a mládežou je hlavná oblasť mojej aktivity v cirkvi. Zaujímam sa o všeobecné dejiny, o knihy a kvalitné filmy, a o túry po Slovensku.


Život soZmyslom.com

Sledujte tento projekt a držte nám palce. Sme zvedaví, čo všetko prinesie.

Sledujte aj na sociálnych sietiach:

Facebook / Twitter / Instagram

V prípade otázok kontaktujte facebookovú stránku projektu (m.me/sozmyslom) alebo píšte na hankovsky@sozmyslom.com