O projekte

Projekt Život so zmyslom začal ako osobný blog jedného mladého kresťana, ktorý chcel pravdy o Bohu zdieľať so svetom. Dnes je to stále osobný blog, ale už o čosi širšej skupiny mladých krestanov, ktorí chcú prinášať evanjelium ľuďom okolo seba.

Život so zmyslom chce byť kanálom, cez ktorý by sme radi svetu komunikovali svoje myšlienky, zamyslenia, zážitky a skúsenosti z toho, čo viera v Boha prináša a môže prinášať. Chceme ukázať, že život kresťana nie je nudný a už vôbec nie zastaralý. A okrem toho hovoriť otvorene o cirkvi, spoločenstve a službe.

Autori

 

DSC_7753Q

Emil Hankovský

Som Emil, mám 24 rokov, som ženatý a pochádzam z malej dedinky Lukavica pri Bardejove. Štúdium evanjelickej teológie som ukončil na EBF UK v Bratislave. Momentálne slúžim ako evanjelický kaplán v okrese Prievidza. Zaujímam sa o službu mladým, deťom, ekuménu a praktickú teológiu. Rád fotím, čítam a sledujem dobré seriály.

Facebook / Twitter / Instagram

E-mail: hankovsky@sozmyslom.com

 

SaN(17of41)

Samuel Velebír

Volám sa Samuel. Mám 25 rokov a spolu s manželkou pracujeme ako kapláni v evanjelickej cirkvi a. v., v tomto čase v Novohrade. Evanjelickú teológiu som študoval v Bratislave a v Prahe. Školu som ukončil v roku 2017. Zameriavam sa na prácu s mládežou a s mládežníckymi tímami.

E- mail – velebir@sozmyslom.com

 

Martin 3.0

Martin Kmec 

Mám 23 rokov, vyrastal som v malej dedinke pri Bardejove. Študujem evanjelickú teológiu v Bratislave. Jeden rok som študoval v Lipsku (Nemecko). Práca s dorastom a mládežou je hlavná oblasť mojej aktivity v cirkvi. Zaujímam sa o všeobecné dejiny, o knihy a kvalitné filmy, a o túry po Slovensku.

E-mail – kmec@sozmyslom.com


Život soZmyslom.com

Sledujte tento projekt a držte nám palce. Sme zvedaví, čo všetko prinesie.

Sledujte aj na sociálnych sietiach:

Facebook / Twitter / Instagram

V prípade otázok kontaktujte facebookovú stránku projektu (m.me/sozmyslom) alebo píšte na hankovsky@sozmyslom.com

 

Reklamy