2 thoughts on “Márnotratná cirkev”

 1. Preco tu nie je ziaden clanok, ziadne fakta, malo sa vie o marnotratnosti cirkvi, o jej bohatstve a zatajenych majetkoch ???

  Páči sa mi

  1. pretože video nie je o vzťahu cirkev – svet a veciach, na ktorých v jej správe ľudia zlyhávajú, ale je o niečom horšom, je o tom, že človek sa odvrátil od Boha a jeho lásky. Boh sa však neodvrátil.
   To, že pozemská cirkev je dnes taká, že na nej ľudia vidia mnoho chýb je jeden z dôsledkov toho, že my ľudia sme taký, sme asi nepoučiteľní a aj keď sme blízko Boha, stále chceme rebelovať. to čo kritizuješ nie je dielom Boha v cirkvi, ale dielom človeka, často chybujúceho. Skús sa preniesť cez tento vzhľad, cez rúško ktoré tu je, pretože je to nič, zástierka diabla, aby ľudí odlákala od podstaty. Vraví sa nesúď knihu podľa obalu, hovorím ti, nesúď Cirkev a Boha, podľa ľudí, ktorí si hovoria kresťania, ale za tento pojem , sa len skrývajú. Skutočný Boh miluje, túži po každom z nás, aj po tebe, miluje aj teba. Je jedno, čo si myslíš, ako sa správaš, čomu veríš. Boh nemiluje tvoje správanie, nemiluje tvoje skutky, On miluje teba osobne, teba. Preto prosím, bol by som veľmi nešťastný, ak by si odsúdil Boha , len kvôli tomu, že na cirkvi vidíš jazvy. Odporúčam ti pozrieť si video Prečo nenávidím náboženstvo, ale milujem Ježiša (http://www.youtube.com/watch?v=qOZ06eyKF1M&feature=plcp).
   P.S.: Neponižuj sa tým, že si dávaš také hlúposti namiesto mena

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.